Banery reklamowe

Do wykonania banerów reklamowych stosujemy tkaniny poliestrowe o matowych lub błyszczących powierzchniach (przypominających strukturą plandeki samochodowe), dostępnych w gramaturach od 440 g/m2 do 710g/m2. Charakteryzują się one dużą odpornością na zmiany temperatury, promienie UV i rozciąganie.

Tkaniny banerowe znajdują zastosowanie zarówno w reklamie zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki powleczeniu z PCV istnieje możliwość wykonania ekspozycji o dowolnej powierzchni (łatwe i trwałe wykonanie zgrzewania lub spawu).

Bannery typu BLOCKUOT (obustronnie powlekane PCV, z czarnym filtrem blokującym światło) umożliwiają wykonanie reklamy dwustronnej. Dzięki temu, że pomiędzy dwiema warstwami materiału znajduje się specjalna przekładka (filtr), możliwe jest naniesienie niezależnych grafik po obu stronach ekspozycji, bez efektu prześwietlania.

Materiał ten zaleca się do produkcji reklam podwieszanych, stojaków prezentacyjnych, roll-up’ów, elementów wystawienniczych oraz POS. Niestety, w przeciwieństwie do innych tkanin banerowych, jest to materiał trudno zgrzewalny (obróbka za pomocą taśmy dwustronnie klejącej).

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt z konsultantem