Kasetony podświetlane

Kasetony z ramą aluminiową z licem z pleksiglasu
To najprostsza i zarazem najtańsza forma reklamy zewnętrznej. Zaletą tych prostych konstrukcji jest zastosowanie bardzo trwałej konstrukcji aluminiowej wykończonej licem z pleksiglasu o bardzo różnorodnej gamie kolorystycznej. Przy użyciu pleksiglasu możemy wykonać kasetony o długości do 3 metrów. W przypadku dłuższych kasetonów możliwe jest zastosowanie poliwęglanu komorowego jako wypełnienia (dł. do 6 mb). Kasetony zaopatrywane są w system świetlny zarówno w technologii tradycyjnej – jarzeniowej, jak i w nowoczesne energooszczędne systemy LED.

Kasetony formowane z tworzyw sztucznych
Bardzo atrakcyjna odmiana reklamy świetlnej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii formatowania termokurczliwego możemy wykonać reklamy świetlne o dowolnych kształtach. Szeroka gama kolorystyczna materiałów odpornych na warunki atmosferyczne sprawia, że tego typu reklama świetlna zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat.

Kasetony wykonane w technologii napinanego lica.
Bardzo atrakcyjna forma wizualizacji reklam na bardzo dużych niestandardowych powierzchniach, łącząca technologię aluminiowej ramy napinającej z wielkoformatowym wydrukiem solwentowym na materiale przepuszczającym światło. Zastosowanie tej technologii pozwala na tworzenie mego reklam świetlnych o bardzo dużej trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Kasetony zaopatrywane są w system świetlny zarówno w technologii tradycyjnej – jarzeniowej, jak i w nowoczesne energooszczędne systemy LED.

Kasetony z dibondu
Bardzo atrakcyjna forma reklamy charakteryzująca się wysoką estetyką i nieograniczonymi możliwościami kreacyjnymi. Dibond to materiał polietylenowo-aluminiowy, który odpowiednio wyfrezowany i uformowany, wypełniony kolorowym lub bezbarwnym pleksiglasem daje niezwykłe efekty przestrzenne i świetlne. Taka technologia reklamy świetlnej z powodzeniem stosowana jest na zewnątrz jak i we wnętrzach. Kasetony zaopatrywane są w system świetlny zarówno w technologii tradycyjnej – jarzeniowej, jak i w nowoczesne energooszczędne systemy LED.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt z konsultantem