O Firmie

CITYDRUK to doświadczony partner w dziedzinie druku wielkoformatowego, projektowaniu i realizacji reklam oraz wykonawstwie systemów komunikacji wizualnej. Nasze doświadczenie i kreatywność w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniają profesjonalną realizację kampanii promocyjnych naszych klientów.

Na rynku reklamy zewnętrznej z powodzeniem funkcjonujemy od 1990 roku. Dzięki wyjątkowej dbałości o jakość usług i produktów w trakcie wieloletniej działalności zbudowaliśmy uznaną markę firmy oraz zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

Cały czas dbamy o rozwój firmy inwestując w nowoczesne i profesjonalne urządzenia umożliwiające coraz szybszą realizację zamówień połączoną z najwyższą jakością wykonywanych usług.

Stosując najnowsze technologie druku gwarantujemy wydruki fotorealistycznej jakości, w nieograniczonym wymiarze i atrakcyjnej cenie.

Dodatkowo oferujemy obróbkę i wykończenie druku, usługi montażowe oraz systemowe rozwiązania w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Wykonujemy projekty graficzne i kompleksowe rozwiązania w zakresie komunikacji wizualnej zapewniając naszym klientom całościową obsługę od projektu od montażu.

Wykonujemy prace dla klientów z całego kraju, a dzięki sprawnej spedycji zamówiony produkt możecie Państwo otrzymać juz na drugi dzień.

Nasze atuty to krótkie terminy realizacji zleceń, zgrany i fachowy personel oraz indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. To również wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej i reklamowej dzięki czemu doskonale wiemy że nawet najdoskonalsza technologia to nie wszystko, a reklama to przede wszystkim wyobraźnia i fantazja bez której nie sposób rozwiązywać problemy naszych klientów.

A naszych partnerów nigdy nie pozostawiamy bez kreatywnych i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego nam ufają.

Zapraszamy do współpracy
zespół drukarni Citydruk