Litery blokowe i przestrzenne

Litery przestrzenne podświetlane to przestrzenne formy reklamy 3D dające możliwość wykonania świetlnych napisów lub logotypów. W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje podświetlanych liter przestrzennych.

Litery przestrzenne z pleksiglasu
W tego typu technologii litera wykonana jest w całości, zarówno lico i boki z pleksiglasu o kolorystyce zgodnej z identyfikacją wizualną klienta. Tył litery wykonany jest z PCV spienionego. Wewnątrz litery może być umieszczony system świetlny zarówno w technologii tradycyjnej – jarzeniowej, jak i nowoczesne energooszczędne systemy LED.

Litery przestrzenne z aluminium z frontami z pleksiglasu
W tej technologii boki i tył litery wykonany jest z lakierowanego proszkowo aluminium. Front litery wykonany jest z kolorowego pleksiglasu zgodnej z identyfikacją wizualną klienta. Jeśli chcemy uzyskać niepowtarzalne efekty lico wykonujemy z pleksiglasu mlecznego oklejonego odpowiednia zadrukowaną folią samoprzylepną. Wewnątrz litery może być umieszczony system świetlny zarówno w technologii tradycyjnej – jarzeniowej, jak i nowoczesne energooszczędne systemy LED.

Litery przestrzenne z aluminium z licem napinanym
Boki i tył litery wykonany jest z aluminium systemowego umożliwiającego napięcie lica w postaci zadrukowanego banera. Zastosowanie elastycznego lica umożliwia wykonanie liter o dużych rozmiarach, większych niż wymiar płyty pleksiglasu.

Ze względu na bogatą gamę rozwiązań technicznych oraz różnorodność wzornictwa litery przestrzenne podświetlane diodami wyceniane są indywidualnie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji
prosimy o kontakt z konsultantem